Sale szkoleniowe

pakiety_wakacyjne_800x600.jpg

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne i wyposażone sale szkoleniowe, które w atrakcyjnej cenie można wynająć na konferencje, spotkania biznesowe oraz seminaria.

Każda z nich posiada  sprzęt audio-wizualny (rzutniki, ekrany, mikrofony nagłośnienie), który jesteśmy w stanie dopasować do różnych form wydarzeń – od kameralnych spotkań biznesowych, po konferencje z udziałem 50 osób.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z możliwością dowolnej konfiguracji. Stworzone przez nas centrum konferencyjno-bankietowe z całą pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszym celem jest organizacja spotkań biznesowych i konferencji na najwyższym poziomie. Ze swojej strony zapewniamy nie tylko niezbędne wyposażenie techniczne, ale służymy również fachową pomocą w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia.

Hotel Centrum z bogatym zapleczem konferencyjnym stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Nasz obiekt jest szczególnie chętnie wybierany przez przedstawicieli firm, których głównym obszarem działalności jest miasto Malbork i okolice.

Kontakt:
tel: +48603 39 55 55 
e-mail: p.cebula@hotelmalbork.pl