Standard

Standard 3 osobowy

Pokój trzyosobowy to wygodny pokój z trzema pełnowymiarowymi łóżkami. Pokoje te posiadają okna z widokiem na miasto.

hotel malbork
hotel malbork
hotel malbork
hotel malbork

Do dyspozycji naszych gości oddajemy przytulne i komfortowe pokoje oraz ekskluzywnie wyposażone apartamenty z widokiem na panoramę Zamku Malborskiego.
Recepcja, korytarze i pokoje zaprojektowano aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających gości. Wszystkie wnętrza wyposażono w udogodnienia takie jak telefon, TV, bezprzewodowy internet.

A tak oceniła nasz hotel Pani Magdalena:

Zaskakująco komfortowy hotel w nieoczywistym miejscu (galeria handlowa), dobre wygłuszenie pomieszczeń – nie dochodziły żadne dźwięki z zewnątrz, choć restauracja była vis a vis pokoju, wygodne szerokie łóżko, przestrzenny, funkcjonalnie wyposażony pokój, bogate menu śniadaniowe, uprzejmy i grzeczny personel.

W pokojach stworzono klimat ekskluzywnej i przytulnej przestrzeni, poprzez wysokiej klasy meble (łóżka, bagażnik z wieszakiem, wygodne biurko, szafki nocne).
System elektronicznych zamków hotelowych umożliwia nowoczesne zarządzanie hotelem a dla gości jest wygodnym rozwiązaniem, gwarantującym odpowiednie bezpieczeństwo.
Nastrojowe oświetlenie korytarzy oraz wnętrz hotelowych wprowadza gości w ciepły i kameralny klimat. Do każdego z pokoi zapraszają akustyczne drzwi. Klasę hotelu podkreśla także wyjątkowa dbałość o szczegóły takie jak wysoka jakość tkaniny pościelowej oraz tekstylia łazienkowe z haftowanym logo trzygwiazdkowego Hotelu Centrum.


hotel Malbork

UdogodnieniaRozmiar: do 28m2
TV LCD 32″
TV satelitarna
Wifi


  REZERWUJ

  Pozostałe pokoje

  Zobacz inne pokoje w naszym hotelu. Znajdź najbardziej wygodny dla siebie.


  STANDARD

  Standard 15m2

  Stylowo urządzony przytulny pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami. Z okien roztacza się widok na panoramę miasta. Niektóre pokoje posiadają tylko okna połaciowe.  COMFORT

  Comfort 20m2

  Pokój Comfort posiada okna z widokiem na panoramę Malborka lub zabudowane wnęki balkonowe z górnym światłem słonecznym. W niektórych pokojach są dodatkowe kanapy (możliwość dodatkowego podwójnego łóżka).


  hotel malbork

  DELUXE

  Deluxe 25m2

  Przestronny i komfortowy pokój z widokiem na malborski deptak oraz z bocznym widokiem na Zamek Krzyżacki. Pokoje De Luxe dodatkowo wyposażone są w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz fotel wypoczynkowy. W tych pokojach jest możliwość wstawienia dodatkowego łóżka.


  hotel malbork

  STUDIO

  Studio 43m2

  Apartament składa się z dwóch pokoi dwuosobowych z jedną łazienką oraz panoramicznymi oknami z widokiem na panoramę miasta. To idealny wybór dla rodzin z małymi dziećmi.