Malbork i okolice

Atrakcje

Poniżej kilka intersujących propozycji dla Ciebie związanych z Malborkiem i jego najbliższą okolicą.
hotel malbork

w 10 minut spacerem

Gotycki Zamek w Malborku


Zamek został wzniesiony przez Krzyżaków w latach 1274-1457. Jest największą twierdzą średniowiecznej Europy.

Obecnie pełni funkcję muzeum, które czynne od 9 a godzina zakończenia zwiedzania uzależniona jest od sezonu. Muzeum jest nieczynne w poniedziałki, można jednak wtedy zwiedzać tereny zamku. W Muzeum Zamkowym jest również m.in. największy w Polsce i unikalny w świecie zbiór bursztynu, szereg wystaw tematycznych pokazujących życie w dawnych wiekach, kolekcja broni i wiele innych.
43 km

Zamek w Gniewie


Jest to najlepiej zachowany krzyżacki zamek na Pomorzu.

Stoi na wyniosłej skarpie na lewym brzegu Wisły, tuż przy rynku miejskim. Była to największa warownia zakonna po tej stronie rzeki.hotel malbork
hotel malbork

wygodne i blisko

Zakupy w Centrum Handlowym


Galeria Malborska to nowoczesna powierzchnia handlowa.Znajdziecie tu Państwo butiki znanych marek i nie tylko. Posiadamy także część gastronomiczną oraz usługową.


więcej


Kręgle dla całej rodziny

Bowling


Klub city oferuje Państwu dwa tory bowling-owe, z wytyczoną częścią gastronomiczną. Jeżeli zdecydujecie się odwiedzić właśnie nas, skorzystacie także z parkietu tanecznego oraz rozluźniających drinków serwowanych przez nasze barmanki. Zapraszamy także na startującą w tym roku ligę bowling-ową.


więcej

hotel malbork

doskonała rozrywka

City Restaurant & Bowling


Lokal o powierzchni ponad 300 m2 przeznaczony na funkcję restauracyjną oraz część z kręgielnią, wyposażone w najwyższej klasy sprzęt muzyczny i nagłaśniający oraz bar skupiający na swych półkach alkohole z całego świata.

Część restauracyjna spełnia kilka funkcji od kameralnych spotkań biznesowych, przez konferencje i szkolenia, po wieczorne imprezy klubowe.


więcej