Restauracja

Smaki, które zapadają w pamięć!

Restauracja ze smakiem

W naszej gościnnej restauracji spotkasz się z doskonałą mieszanką smaków i tradycji. Serwujemy wykwintne dania kuchni polskiej, które ożywią Twoje podniebienie i przeniosą Cię w autentyczny kulinarny świat Polski. Ale to nie wszystko, dla miłośników kuchni japońskiej, mamy również wiele smakowych niespodzianek. Nasze wyborne sushi i inne specjały kuszą oryginalnymi składnikami i starannym wykonaniem. Niezależnie od Twoich upodobań, nasza restauracja przygotowuje wyjątkowe doznania kulinarne, które na długo zapadną Ci w pamięć!

Niezapomniany poranek

Rozkoszuj się naszym wyjątkowym śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Wchodząc o poranku do naszej restauracji poczujesz zapach świeżo zaparzonej, aromatycznej kawy i świeżego pieczywa. Nasze menu obejmuje różnorodne sery, wędliny, świeże owoce, chrupiące warzywa oraz pyszne dania gorące. Wszystko to podane w przyjemnej atmosferze, abyś mógł rozpocząć dzień pełen energii i satysfakcji.
Śniadanie pon. – pt.: 7 -10
Weekendy i święta: 9-11
Bufet szwedzki
Kawa ze świeżo mielonych ziaren

Przyjęcia okolicznościowe w Sali restauracyjnej

Są takie okazje, które wymagają szczególnej oprawy. To wyjątkowe, ważne chwile, które chcemy spędzić z najbliższymi, w pięknym otoczeniu, delektując się wyśmienitą kuchnią. Powiedź nam, co chcesz zorganizować, chętnie zrobimy to za Ciebie. Chrzciny, komunie, rocznice, jubileusze czy urodziny to nasza specjalność!
Imprezy integracyjne
Imprezy okolicznościowe
Konferencje

Masz pytania? Napisz do nas.